[خبرگزاری پانا->http://www.pana.ir/NSite/FullStory/News/?Id=226824]: معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی و خانواده گفت: موسسان مراکز و مدارس غیر دولتی می توانند با دریافت مجوز آموزش از راه دور در نوبت بعدظهر مدارس که خالی از دانش آموز است استفاده کنند.

فرشته حشمتیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا با اشاره به تأسیس شوراهای آموزش و پرورش اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش در 26 دی ماه سال 1372 به تأسیس مجلس شورای اسلامی رسید.

وی افزود: شوراهای آموزش و پرورش در استان ها به ریاست استاندار تشکیل و نایب رییس این شورا مدیر کل آموزش و پرورش استان است و مدیریت ستادی این شورا در حوزه سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده است.

حشمتیان ادامه داد: ظرفیت شورا یک ظرفیت بسیار موثر برای اجرایی شدن سیاست های آموزش و پرورش است و باید بعضی مصوبات شورای آموزش و پرورش استان ها در راستای سند تحول باشد…

{{* انجام محرم سازی در کلاس های درس مدارس دخترانه}}

حشمتیان در پاسخ به این سوال که محرم سازی در مدارس دخترانه اجرایی می شود یا خیر عنوان کرد: این موضوع در مدارس باید باشد و بسیار خوب است .

وی افزود: شکلی از محرم سازی به گونه ای است که کلاس محصور باشد تا دانش آموز در حضور معلم در یک فاصله ای بتواند پوشش روسری نداشته باشد و در مواقعی ممکن است محرم سازی در حیاط مدرسه است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان