Reza's artwork

بنیاد امید مهر: تعدادی از هنرمندان ایرانی با هدف کمک و حمایت از بنیاد امید مهر اقدام به برگزاری نمایشگاهی گروهی نموده اند. این نمایشگاه با همکاری و مشارکت گالری عصار و آران در تهران و توسط تعدادی از هنرمندان برجسته ایرانی با هدف افزایش بودجه بنیاد امید مهر برگزار می گردد. پیشتر عده ای از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه با برگزاری کارگروه هایی در خانه هنرمندان برای زنان و دختران جوان، بستری را برای خلق ایده های جدید آنان فراهم آورده بودند، که تعدادی از این آثار در این نمایشگاه با هدف کمک به بنیاد مهر، به معرض فروش گذاشته خواهد شد.

علاقه مندان به خرید این آثار که در خارج از کشور زندگی می کنند، می توانند با خرید آن لاین این محصولات به برگزارکنندگان این نمایشگاه کمک نمایند.

بازدید عمومی: 14 تا 16 بهمن از ساعت 20-11 

آدرس: گالری عصار واقع در خیابان ایرانشهر، خیابان بارفروشان

در بروشور تهیه شده برای این نمایشگاه می توانید تمامی آثار نمایشگاه و قیمت های آنها را مشاهده فرمائید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن: +44 (20) 75846949 ، +98 (21) 88945746 و یا آدرس ایمیل info@omid-e-mehr.org تماس حاصل فرمائید.

با تشکر از هنرمندانی که سخاوتمندانه آثار خود را به این نمایشگاه اهدا کرده اند: علیرضا آدامبکان، ایمان افسریان، افسون، شهریار احمدی، سمیرا علی خانزاده، مریم امینی، امیر موسوی، پوریا آریانپور، رضا اعظمیان، شهپری بهزادی، علی چیت ساز، مصطفی درباغی، بیتا فیاضی، سیامک فیلیزاده، شادی غدیریان، ابتهاج قندزاده، محمد غزالی، کوروش قاضی مراد، هنگامه گلستان، کاوه گلستان، باربد گلشیری، آرش حنایی، غزال خطیبی، عباس کیارستمی، عباس کوثری، فرشاد لباف، بهداد لاهوتی، فریده لشایی، رضا لوسانی، رکسانا منوچهری، امین میثمی، احمد مرشدلو، امیر موسوی ، کاوه نجم آبادی، بیژن رفعتی ، آزاده رزاقدوست ، بابک روشنی نژاد، صابر مهران ، محسن صادقیان ، بهرنگ صمدزادگان ، گلناز ، ژینوس تقی زاده ، مجتبی تاجیک ، شیده تامی ، پرویز تناولی ، نیوشا توکلیان ، صادق تیرافکن و مرتضی زاهدی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان