خبرگزاری مهر: معاون سرمایه اجتماعی مرکز امور خانواده ریاست جمهوری از شناسایی هزار و 650 سازمان مردم نهاد در حوزه زنان خبر داد.

به گزارش خبرنگارمهر، پروین هدایتی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی تشکلهای مردم نهاد در خصوص موضوع زنان و خانواده اظهارداشت: از سال گذشته مرکز به جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی در خصوص سازمانهای مردم نهاد با موضوع زنان اقدام کرد که نتیجه آن شناسایی 1650 سازمان در این حوزه است.

وی ادامه داد: این اطلاعات به عنوان اطلاعات پایه بسیار ارزشمند در دست ما است که می توان در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کرد. همچنین شبکه مجازی در خصوص سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان تشکیل شده است که تا کنون 170 عضو دارد.

هدایتی با بیان اینکه در چند سال آینده از اولویت مسئله ازدواج کاسته می شود، افزود: باید از هم اکنون به مسئله تحکیم خانواده پرداخت.

در ادامه این جلسه زهرا سجادی، معاون امور خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری خواستار دسته بندی فعالیت تمامی سازمانهای مردم نهاد در بخشهای مختلف شد و گفت: مرکز امورزنان و خانواده موفق به جمع آوری اطلاعات کامل از سازمانهای مردم نهاد مرتبط با موضوع خانواده شده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان