انتشارات روشنگران و مطالعات زنان برگزار می کند؛

عرضه کتاب با 30 درصد تخفیف و روخوانی نمایشنامه بهرام بیضایی

0
47

تا قانون خانواده برابر: نمایشنامه "مجلس ضربت زدن"، اثر بهرام بیضایی، سه شنبه 25 مرداد ماه، ساعت 5 تا 7 عصر، در دفتر انتشارات روشنگران و مطالعات زنان بازخوانی می شود.

در ادامه این برنامه، انتشارات روشنگران نمایشگاه کتابی در دفتر خود با تخفیف 30 درصد برگزار می کند. این دومین نمایشگاه کتاب انتشارات روشنگران و مطالعات زنان در سال 90 است. یک بار دیگر، این انتشارات کتاب های خود را در روزهای بیست و سوم، بیست و چهارم و بیست و پنجم خرداد در محل دفتر انتشارات با تخفیف 30 درصد به علاقه مندان عرضه کرد.

بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب امسال در حالی برگزار شد که بسیاری از ناشران معتبر اجازه حضور در نمایشگاه را پیدا نکردند و برخی نیز در اعتراض به سیاست های حاکم بر نمایشگاه از شرکت در آن خودداری نمودند. انتشارات روشنگران و مطالعات زنان نیز از جمله ناشرینی بود که در اعتراض به سیاست‌های گزینشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حاضر به شرکت در نمایشگاه کتاب نشد و در دفتر انتشارات به برگزاری نمایشگاهی مستقل اقدام کرد.

انتشارات روشنگران و مطالعات زنان در سال 1363 فعالیت خود را با مدیریت شهلا لاهیجی _ اولین زن ناشر ایرانی _ آغاز کرد. این نشر مستقل، که بیش از 1000 عنوان کتاب تا امروز منتشر کرده است، پیوسته هدف برابری حقوق زن و مرد، آزادی های انسانی، حقوق بشر، دمکراسی، عدالت اجتماعی، مبارزه با دیکتاتوری و توتالیتاریسم و مقولاتی از این دست را دنبال کرده است. دفتر انتشارات روشنگران و مطالعات زنان در خیابان یوسف آباد، میدان فرهنگ، نبش خیابان سی سوم، پلاک 21 طبقه اول، واقع است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.