اعدام موتورسواری که به پسر16ساله در مشهد تجاوز کرد

0
35

روزنامه خراسان: جوان موتورسواری که با همدستی یکی از دوستانش به پسر ۱۶ ساله ای تجاوز کرده بود سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خراسان، اواخر سال ۸۷ پسر ۱۶ ساله ای از یک باشگاه بدن سازی در مشهد خارج شد اما در همین هنگام ۲ جوان که سوار بر موتور سیکلت بودند به آرامی او را تعقیب کردند. هنگامی که نوجوان مذکور به مکان خلوتی رسید ناگهان موتورسواران در کنار او توقف کردند و یکی از آنان چاقویی را زیر گلوی نوجوان گذاشت و با تهدید به مرگ او را سوار موتور سیکلت کرد. موتور سواران پس از کشیدن یک کلاه بر سر وی، او را به داخل منزلی بردند که یکی از آنان با توسل به زور به وی تجاوز کرد اما همدستش این نوجوان را مورد آزار قرار داد.

این نوجوان پس از رهایی از چنگ موتور سواران، موضوع را به خانواده اش اطلاع داد و با اعلام شکایت آنان، پرونده ای در این باره تشکیل شد. ۲ متهم این پرونده در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی به ریاست قاضی صدرزاده محاکمه شدند. دادگاه پس از برگزاری چند جلسه و استماع دفاعیات متهمان و وکیل مدافع آنان، با توجه به محتویات پرونده، گزارش مأموران انتظامی و اسناد و مدارک مستند، یکی از متهمان را که جوان ۱۹ ساله ای بود به اعدام و متهم دیگر را به تحمل شلاق محکوم کرد. رأی صادره از سوی دادگاه مورد اعتراض متهمان قرار گرفت و به دیوان عالی کشور ارسال شد اما قضات با تجربه شعبه ۱۶ دیوان عالی کشور پس از بررسی دقیق پرونده، حکم صادره از سوی دادگاه را تأیید کردند. سپیده دم روز گذشته متهم ردیف اول این پرونده به دار آویخته شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.