مریلا زارعی از فیلم «قلاده های طلا» کناره گیری کرد !

0
99

{{سینمانگار}}: مریلا زارعی بازیگر سینمای ایران از فیلم «قلاده های طلا» به کتر گردانی ابوالقاسم طالبی انصراف داده است.

محمد خزاعی تهیه کننده فیلم «قلاده های طلا» در گفت و گویی تلفنی و کوتاه با پارس توریسم توضیح می دهد که خانم زارعی به دلیل گرفتاری، از این فیلم انصراف داده است.

پیش از این رضا استادی روزنامه نگار حوزه سینما در سایت خود نوشته بود که شنیده ها حاکی است مریلا زارعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران از حضور در فیلم سینمایی «قلاده های طلا» انصراف داده است.

رضا استادی در اوایل فروردین در همین سایت خبر داده بود که قرار بود زارعی در این فیلم یکی از نقش های اصلی را ایفاء کند اما وی به دلایلی از حضور در این پروژه که سایت رضا استادی آن را فاخر و سنگین نامیده کناره گیری کرده است و طبق آخرین اطلاعات پردیس افکاری بازیگر توانا و گزیده کار سینمای ایران جایگزین وی شده است.

طبق اطلاعات رسیده به پایگاه اطلاع رسانی رضا استادی «قلاده های طلا» به گفته ابوالقاسم طالبی کارگردان آن، سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است و برخلاف برخی شایعات سایت های معاند و ضد نظام، هرچند فیلم به داستان وقایع و حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ می پردازد اما داستان این فیلم هیچ ربطی به مرحومه ندا آقا سلطان ندارد.

به نوشته سایت رضا استادی، زارعی و طالبی پیش از این در فیلم تحسین شده «دست های خالی» با یکدیگر همکاری داشتند، اما متاسفانه این همکاری تداوم نیافت.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.