تغییر تمامی کتاب‌های درسی درسال‌های آینده

0
48

{{ایلنا}}: وزیر آموزش و پرورش گفت: اساس آموزش و پرورش، مقطع ابتدایی است لذا کیفیت بخشی به آموزش ابتدایی از مهمترین و تعیین کننده ترین اقدامات است.
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حمید رضا حاجی بابایی از اجرایی شدن ده‌ها پروژه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: کیفیت بخشی به آموزش ابتدایی، توسعه هنرستان ها، تاسیس دانشگاه فرهنگیان، بررسی کتب درسی و کتاب اول و گسترش آموزش ضمن خدمت فرهنگیان از جمله اقدامات و اولویت های وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی 90-91 هستند.
وی تصریح کرد: اساس آموزش و پرورش، مقطع ابتدایی است لذا کیفیت بخشی به آموزش ابتدایی از مهمترین و تعیین کننده ترین اقدامات است.

نقشه جامع آموزش و پرورش اجرا می شود
وی در زمینه سند تحول بنیادین و نقشه جامع آموزش و پرورش گفت: با اتمام جمع آوری مصوبات مربوطه از مجامع بالا دستی، نقشه جامع آموزش و پرورش به طور کامل در سال تحصیلی جدید اجرا می شود.
وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: با تحول بنیادین آموزش و پرورش، کل کتب درسی در یک پروسه 4-5 ساله از نظر حجم، محتوا و ویژگی های دیگر تغییر می کند.
حاجی بابایی خاطر نشان کرد: در تحول بنیادین آموزش و پرورش مصوب شده تا تمام کتب درسی مورد بازبینی قرار گیرد و با توجه به شاخص های مشخص در تحول بنیادین تغییر یابد.
پایان پیام

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.