{{ایسنا:}} فرمانده انتظامي تهران بزرگ از پلمپ 70 عمده فروشي لباس‌هاي مبتذل و مستهجن در عمليات روز پنجشنبه پليس پايتخت خبر داد.

سردار حسين ساجدي‌نيا روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه پليس در تلاش است تا با ريشه بدپوششي به صورت گسترده برخورد كند گفت: ماموران پليس تهران در ادامه اجراي طرح تشديد امنيت اخلاقي روز پنجشنبه 70 واردكننده و توليدكننده عمده لباسهاي نامتعارف، مبتذل و مستهجن را در خيابان جمهوري پلمپ كردند.

وي با اشاره به اينكه اين فروشگاه‌ها اقدام به فروش لباس‌هايي با تصاوير مستهجن مي‌كردند افزود: از اين مراكز تعداد بسيار زيادي لباس‌هاي قاچاق زنانه و مردانه با علائم خاص و مستهجن كشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اينكه بازديد پليس از صنوف توليدكننده و واردكننده لباس در پايتخت همچنان ادامه دارد به ايسنا گفت: قطعا فروشگاه‌هايي كه نسبت به عرضه لباس‌هاي نامتعارف اقدام كنند توسط پليس مورد برخورد قرار گرفته و به مراجع قضايي معرفي مي‌شوند.

وي با تاكيد بر اين كه طرح تشديد امنيت اخلاقي ابعاد گسترده‌اي دارد گفت: در اين طرح از واردكنندگان و توليدكنندگان گرفته تا استفاده‌كنندگان از لباس‌هاي نامتعارف و همچنين مزاحمين نواميس مورد برخورد قرار مي‌گيرند.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ در عين حال از تمامي شهروندان تهراني خواست تا درصورت مشاهده فروشگاه‌هايي كه نسبت به عرضه لباس‌هاي نامتعارف اقدام مي‌كنند مراتب را از طريق تلفن 110 به اطلاع پليس تهران برسانند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان