احمدرضا رادان، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی:

ان‌شاءالله طرح امنیت اجتماعی را متوقف نکنند

0
80

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در تأکید بر رعایت عفاف و حجاب در جامعه، اظهار کرد: حمایت مردم قطعا پشتوانه بسیار بزرگی برای دست‌اندکاران اجرای طرح امنیت اجتماعی است.

سردار احمدرضا رادان در حاشیه راهپیمایی حجاب و عفاف در پاسخ به این پرسش که اجرای طرح امنیت اجتماعی نیروی انتظامی تا چه زمانی ادامه دارد و آیا دچار تغییراتی خواهد شد یا خیر؟ گفت: برنامه‌ها ثابت است و تغییرپذیر نیست، ضمن اینکه اشاره کرده‌ایم که همواره تا رفع دغدغه مردم این کار را ادامه می‌دهیم.

وی افزود: امروز مصمم‌تر هم شدیم چرا که حمایت مردم قطعا پشتوانه خیلی بزرگی برای دست‌اندکاران اجرای این طرح است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این طرح مثل طرح گشت ارشاد که در سال گذشته اجرا شد، متوقف نخواهد شد؟ اظهار کرد: ان‌شاءالله متوقف نکنند، ولی اراده ما این است که اگر هم مقاومتی بود این طرح را ادامه دهیم.

رادان در پاسخی مبنی بر اینکه هدف از این طرح و تأثیرات آن چه بوده است؟ گفت: ما بدنبال این هستیم که ارزش‌ها و قانون نظام جمهوری اسلامی ایران برابر خواست مردم عمل شود، طبیعی است که اگر عده‌ای از روی ناآگاهی یا براساس میل دشمن بخواهند قانون و دغدغه‌ها و ارزش‌های مردم را مورد هدف قرار دهند، نیروی انتظامی باید برابر وظیفه خود عمل کند.

وی افزود: از زمانی که طرح مجددا با قاطعیت شروع شده چهره شهر بهتر شده است و در حال تلاش هستیم تا این وضعیت بهتر شود و ایران اسلامی الگوی خوبی برای همه کشورها باشد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.