شهرزادنیوز: در پی مقاومت روز افزون دختران و پسران جوان و مبارزه منفی آنان با تحمیلات حکومت اسلامگرایان، سردار احمد روزبهانی، رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی، مصادیق بدحجابی و بدپوششی در پسران و دختران را اعلام کرد.

این مصادیق بد حجابی – که عمدتا ً دامنگیر دختران می شود – عبارتند از: شلوار تنگ، شلوار کوتاه، مانتو کوتاه و تنگ، آرایش غلیظ و شدید، شال کوتاه، یقه باز مانتو، پوشش‌های نامتعارف (غربی)، موهایی که از جلو شال و روسری بیرون باشند و موهایی که از پشت شال بیرون باشند.

مصادیق بد حجابی مردان، عبارتند از: پوشیدن لباسهایی که منقوش به نشان‌ها و علایم مبتذل و شیطان پرستی وتبلیغ آن باشد، آرایش‌های غیرمتعارفی که به تازگی در بین پسران جوان باب شده است، مدل‌های شیطان پرستی و گروه‌های غربی و مبتذل، دستبند و گردنبندهای گروه‌های غربی که تبلیغاتی برای این گروه‌ها و باعث ترویج شیطان پرستی می‌شوند و موهای فشن و مغایر با شرع و سنن ایرانی اسلامی.

وی تأکید کرد که در رابطه با این “جرایم” فرد دستگیر شده به دادسرا اعزام خواهد شد.

علت این تهدیدها را شاید بتوان از نوشته یک وبلاگ نویس حزب اللهی دریافت که آینده نیوز آن را بازچاپ کرده است. در نوشته وی از جمله آمده است: عادی شدن كشف حجاب پشت فرمان و مكان‌های عمومی سربسته؛ رستوران‌ها هم كه دیگر مدت‌هاست محلی از اعراب ندارند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان