فرارو:سه تن از متهمان اصلي جنايت خميني شهر اصفهان كه همراه با هم دستان خود به صورت گروهي در باغي به چند زن تجاوز به عنف كرده بودند هنگام فرار و خروج از كشور در حومه زاهدان به دام افتادند و دستگير شدند.

جانشين فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با تاييد اين خبر عصر پنج شنبه طي گفتگويي اختصاصي به خبرگزاري جمهوري اسلامي گفت: متهمان تصميم داشتند به كمك يك نفر راهنما از مرزهاي زميني و به صورت قاچاق از كشور فرار كنند اما در نتيجه عمليات و تعقيب گسترده پليس به دام افتادند و دستگير شدند.

سرهنگ ‘علي طاهر’ افزود:ماموران آگاهي سيستان و بلوچستان با همكاري اكيپ پليس اعزامي از اصفهان و پشتيباني پليس امنيت عمومي زاهدان پس از اقدامات فني و اطلاعاتي و كسب جزئيات مسير فرار متهمان، آنها را در حومه اين شهر دستگير كردند.

وي اظهار داشت: اين سه متهم به نامهاي ‘اصغر ع’ 19 ساله، ‘عباس س’ 26 ساله و ‘رجب علي س’ معروف به صمد سياه 27 ساله سابقه نزاع دسته جمعي، اخلال در نظم عمومي و حمل مواد مخدر را نيز در پرونده كيفري خود دارند.

وي بيان داشت: اين متهمان 10 عدد سيم كارت تلفن همراه، مقاديري چك بانكي و يك دستگاه خودرو پژو نيز همراه داشتند كه توسط ماموران ضبط شد.

وي گفت: همچنين راهنماي اين افراد با نام ‘ابراهيم. ر’كه قصد خارج كردن و فراري دادن متهمان را از كشور داشت،بازداشت شد.

همچنين سردار سرتيپ ‘اسماعيل احمدي مقدم’ فرمانده ناجا ديروز در زاهدان به خبرنگار ايرنا گفته بود: پليس بزودي اين متهمان فراري را دستگير و قوه قضائيه نيز برخورد قاطع و قانوني را با برهم زنندگان نظم و امنيت رواني جامعه خواهد داشت.

گفتني است، اين سه نفر متهم همراه همدستان خودكه قبلا دستگير شدند چندي پيش در يكي از باغ هاي خميني شهر اصفهان به صورت گروهي به چند زن در حضور همسرانشان تجاوز به عنف كرده بودند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان