پزشکان از رشد عجیب سرطان در تهران شوکه شدند

0
124

{{دانشجو نیوز:}} مدیرعامل مراکز معاینه فنی خودروهای تهران گفت: به دلیل افزایش آلاینده های هوا متاسفانه آمار بیمارهای سرطانی عجیب و بدیع به صورت بی رویه ای رشد یافته است به طوری که پزشکان در این عرصه دچار شوک شده اند.

به گزارش خبرگزاری پانا، روز گذشته نشستی با حضور معصومه ابتکار _ رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران و صدرالدین علیپور _مدیرعامل مراکز معاینه فنی خودروهای تهران_ در مرکز معاینه فنی نیایش برگزار شد.

مدیرعامل مراکز معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به تشکیل کمیته سه جانبه سازمان محیط زیست استانداری و مراکز معاینه فنی تصریح کرد: پیگیری هایی توسط فراکسیون محیط زیست مجلس برای بازگشت دوباره الزام معاینه فنی به دو سال داشتیم و امیدواریم با توجه به مخالفان بی شمار این قانون همانند گذشته شود. البته با توجه به رویکرد ما به معاینه فنی که جنبه اقتصادی ندارد اما، از آنجا که بخش خصوصی با ما همکاری می کند باید فکری برای کاهش تعداد مراجعین داشته باشد.

وی در پایان گفت: به دلیل افزایش آلاینده های هوا متاسفانه آمار بیمارهای سرطانی عجیب و غریب به صورت وحشتناکی رشد یافته است به طوری که پزشکان در این عرصه دچار شوک شده اند. تعجب من از افرادی است که خود در این محیط زندگی می کنند اما، قانون افزایش سن معاینه فنی را تصویب می کنند.

اعلام افزایش نرخ رشد سرطان در تهران برای اولین بار از سوی منابع رسمی در حالی اعلام می شود که همچنین پیش از این بسیاری از پزشکان و کارشناسان نسبت به عواقب استفاده از پارازیت بر روی شبکه های ماهواره ای و سرطان زا بودن آنها هشدار داده بودند. به نظر می رسد افزایش آلاینده های هوا در کنار این عوامل خطر ابتلا به سرطان را در میان شهروندان تهرانی افزایش داده است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.