ادعای عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: بدحجاب ها از خارج هدایت می شوند

0
83

{{کلمه:}} عضو کمیسیون اجتماعی گفت: عده ای با نیات خاص اقدام به ترویج بی‌بند و باری در کشور می کنند که این افراد از خارج کشور هدایت می شوند و باید با آنها برخورد جدی کرد.

به گزارش مهر علی زنجانی حسنلوئی در مورد دلایل بدحجابی در سطح جامعه گفت: این معضل از دو جنبه قابل بررسی است، به این معنی که برخی به عمد اقدام به بد حجابی و بی حجابی می کنند و یک عده غیر عمد مرتکب بدحجابی می شوند که گروه دوم دچار مشکلات فرهنگی هستند.

نماینده مردم نقده و اشنویه از دسیسه های امنیتی و سیاسی هدایت شده خارج کشور در ترویج بی حجابی خبر داد و گفت: عده ای با نیتهای خاص بی بند و باری را ترویج می کنند که این موضوع تهدیدی برای جامعه جوان کشور به حساب می آید. این عده از خارج از کشور هدایت می شوند که باید با آنها برخورد جدی کرد.

وی درباره افرادی که به دلیل ضعف فرهنگی مرتکب بدحجابی و یا بی حجابی می شوند گفت: در مورد این افراد باید کار فرهنگی شود و نباید با آنها برخورد چکشی کرد.

زنجانی ایجاد سازمان امر به معروف و نهی از منکر را عامل مهمی برای پیشگیری و کاهش بد حجابی در کشور دانست و گفت: این طرح در مجلس مطرح و در حال بررسی است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.