كارگردان فیلم سینمایی «سوت پایان» با یادآوری اینكه این اثر سینمایی به اكران عمومی می رسد از ترجمه كتاب «عشق زمان غم» و عرضه این كتاب در بازار نشر خبر داد.

به گزارش سایت خبری دولت، نیكی كریمی كه پیش از این فیلم سینمایی «سوت پایان» را در مقام كارگردان به تولید رسانده است گفت: به دنبال اكران فیلم «سوت پایان» در شرایط مناسب هستم و این اثر سینمایی به زودی اكران خواهد شد
وی ادامه داد: اواخر اردیبهشت ماه در فیلم سینمایی «من همسرش هستم…» به كارگردانی مصطفی شایسته بازی می كنم.تولید این فیلم كه از مضمونی اجتماعی – خانوادگی برخوردار است، اواخر اردیبهشت ماه آغاز می شود.

بازیگر فیلم سینمایی «جرم» همچنین از انتشار آخرین كتابی كه از سوی وی ترجمه شده است خبر داد و افزود: به تازگی ترجمه رمان «عشق زمان غم» را به پایان رسانده ام كه به زودی از سوی نشر چشمه منتشر خواهد شد.

كریمی همچنین افزود: چندی پیش داوری فیلم كوتاه داستانی بخش مسابقه چهارمین جشنواره فیلم شهر را به همراه دیگر اعضای هیات داوری این رویداد هنری به پایان رسانده ام.

بنابراین گزارش «آوازهای كه مادرم به من آموخت»، «برف روی درختان كاج» و «نزدیكی» كتاب های هستند كه توسط كریمی ترجمه شده اند.

همچنین «یك شب، چند روز بعد و سوت پایان» فیلم های هستند كه این بازیگر در مقام كارگردان ساخته است.

 • گفتگو با گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد

  این مصاحبه به شرح سرگذشت و فعالیت‌ها و مبارزات گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد می‌پردازد. گلر…
 • غربالگری و بهداشت باروری زنان

  عادت نمی‌کنیم!

  این نوشتار متأثر از بحث‌های اخیر در زمینه طرح غربالگری اجباری مادران باردار از عواقب اجرای…
 • انجام سقط جنین

  چگونگی انجام سقط جنین

  بیاموزیم که انتظار کشیدن برای فرزند می‌تواند به‌معنای سعادتی بزرگ باشد، اما همچنین ممکن اس…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان