شکاک بودن مرد باعث از هم پاشیدگی زندگی شد

0
130

ایسنا: زنی در دادگاه خانواده با ارایه دادخواست طلاقش گفت: شوهرم به دلیل مصرف شیشه، دچار توهم و شک شده و مدام من را به داشتن روابط نامشروع متهم می‌کند.

به گزارش ایسنا، ‌این زن در حضور قاضی دادگشاه درخصوص دلیل درخواست طلاق خود گفت: شوهرم به دلیل مصرف موادمخدر صنعتی (شیشه) شکاک شده است و به همه امور شک دارد. هرگاه تلفن به صدا در می‌آید این توهم به او دست می‌دهد که من با کس دیگری رابطه دارم.

این زن جوان در ادامه افزود: او به دلیل همین توهمات مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد اما من تا الان به دلیل اینکه یک دختر 12 ساله داریم با همه چیز کنار آمدم اما مدتی است که او به هر بهانه‌ای مرا کتک می‌زند و من نمی‌خواهم از الان این تصاویر آینده دخترمان را خراب کند.

مرد که در دادگاه حضور داشت، عنوان کرد: من هیچ نوع مواد مخدری مصرف نمی‌کنم، اگر همسرم این ادعا را دارد می‌تواند ثابت کند. من از زنم به دلیل عدم تمکین شکایت دارم زیرا او چند ماهی است که منزل را ترک کرده و به منزل پدرش رفته است.

زن در ادامه اظهارات شوهرش گفت: حدود یک سال پیش شوهرم ازدواج مجدد کرد و زن دومش تمام طلاهایی‌هایی که متعلق به من بود را سرقت کرد، حتی در آن موقع به خاطر دخترم، گذشت کردم اما دیگر نمی‌توانم با این وضع به زندگی ادامه دهم و خواهان طلاق هستم.

قاضی پرونده نیز بعد از شنیدن اظهارات طرفین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به این پرونده را به جلسه دیگر موکول کرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.