ایسنا: زني در دادگاه خانواده با ارايه دادخواست طلاقش گفت: شوهرم به دليل مصرف شيشه، دچار توهم و شك شده و مدام من را به داشتن روابط نامشروع متهم مي‌كند.

به گزارش ايسنا، ‌اين زن در حضور قاضي دادگشاه درخصوص دليل درخواست طلاق خود گفت: شوهرم به دليل مصرف موادمخدر صنعتي (شيشه) شكاك شده است و به همه امور شك دارد. هرگاه تلفن به صدا در مي‌آيد اين توهم به او دست مي‌دهد كه من با كس ديگري رابطه دارم.

اين زن جوان در ادامه افزود: او به دليل همين توهمات مرا مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهد اما من تا الان به دليل اينكه يك دختر 12 ساله داريم با همه چيز كنار آمدم اما مدتي است كه او به هر بهانه‌اي مرا كتك مي‌زند و من نمي‌خواهم از الان اين تصاوير آينده دخترمان را خراب كند.

مرد كه در دادگاه حضور داشت، عنوان كرد: من هيچ نوع مواد مخدري مصرف نمي‌كنم، اگر همسرم اين ادعا را دارد مي‌تواند ثابت كند. من از زنم به دليل عدم تمكين شكايت دارم زيرا او چند ماهي است كه منزل را ترك كرده و به منزل پدرش رفته است.

زن در ادامه اظهارات شوهرش گفت: حدود يك سال پيش شوهرم ازدواج مجدد كرد و زن دومش تمام طلاهايي‌هايي كه متعلق به من بود را سرقت كرد، حتي در آن موقع به خاطر دخترم، گذشت كردم اما ديگر نمي‌توانم با اين وضع به زندگي ادامه دهم و خواهان طلاق هستم.

قاضي پرونده نيز بعد از شنيدن اظهارات طرفين حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و رسيدگي به اين پرونده را به جلسه ديگر موكول كرد.

 • غربالگری و بهداشت باروری زنان

  عادت نمی‌کنیم!

  این نوشتار متأثر از بحث‌های اخیر در زمینه طرح غربالگری اجباری مادران باردار از عواقب اجرای…
 • انجام سقط جنین

  چگونگی انجام سقط جنین

  بیاموزیم که انتظار کشیدن برای فرزند می‌تواند به‌معنای سعادتی بزرگ باشد، اما همچنین ممکن اس…
 • همه‌گیری کرونا و مشکلات مادران

  آیا فمینیسم زنان را ناامید کرده است؟

  اگر همه‌گیری کرونا توانسته است دستاوردها و پیشرفت‌های سه دهه اخیر زنان در برابری جنسیتی را…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان