{{خبرگزاري بين المللي زنان}} : مديركل بهزيستي استان تهران با اشاره به اينكه وضعيت عمومي دختر 8 ساله‌اي كه از سوي ناپدري‌اش تنبيه بدني شده رو به بهبودي است، گفت: با هماهنگي صورت گرفته با قوه قضائيه، بهزيستي سرپرستي اين دختر 8 ساله را بر عهده گرفت.
علي‌محمد قادري به اقدامات سازمان بهزيستي در خصوص دختر هشت ساله‌اي كه طي هفته‌هاي گذشته به دليل تنبيه‌بدني ناپدري‌اش به شدت مجروح شده بود، اشاره كرد و اظهار داشت: ناپدري اين دختر از اشرار و اراذل معروف تهران است ضمن اينكه مادر وي نيز معتاد به مواد مخدر كراك و شيشه است به همين دليل هم‌اكنون در كمپ براي درمان به سر مي‌برد.

وي با بيان اينكه تنبيه‌بدني ناپدري اين دختر هشت ساله منجر به شكستگي، سوختگي و عفونت زيادي در بدن وي شده است، افزود: هم‌اكنون اين دختر هشت ساله در بيمارستان بستري است و تمام شرايط براي درمان وي فراهم است.

قادري ادامه داد: بهزيستي به طور جدي پيگير درمان اين كودك مجروح شده است به طوري كه تيم پزشكي بسيار خوبي براي درمان وي در حال فعاليت هستند.

مديركل بهزيستي استان تهران تصريح كرد: بعد از درمان دختر هشت ساله از بيمارستان، وي در مراكز بهزيستي نگهداري خواهد شد تا تكليف نهايي خانواده اين دختر مشخص شود.

طي هفته‌هاي گذشته دختر هشت ساله‌اي به علت تنبيه‌بدني ناپدري‌اش به شدت مجروح شده و توسط اورژانس اجتماعي بهزيستي به بيمارستان منتقل شد كه بعد از تحقيقات و بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد ناپدري اين دختر از اشرار و اراذل معروف تهران است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان