مديركل بهزيستي استان تهران :

بهزیستی سرپرستی “دختر 8 ساله مجروح شده توسط ناپدری‌اش ” را بر عهده گرفت

0
159

{{خبرگزاری بین المللی زنان}} : مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه وضعیت عمومی دختر 8 ساله‌ای که از سوی ناپدری‌اش تنبیه بدنی شده رو به بهبودی است، گفت: با هماهنگی صورت گرفته با قوه قضائیه، بهزیستی سرپرستی این دختر 8 ساله را بر عهده گرفت.
علی‌محمد قادری به اقدامات سازمان بهزیستی در خصوص دختر هشت ساله‌ای که طی هفته‌های گذشته به دلیل تنبیه‌بدنی ناپدری‌اش به شدت مجروح شده بود، اشاره کرد و اظهار داشت: ناپدری این دختر از اشرار و اراذل معروف تهران است ضمن اینکه مادر وی نیز معتاد به مواد مخدر کراک و شیشه است به همین دلیل هم‌اکنون در کمپ برای درمان به سر می‌برد.

وی با بیان اینکه تنبیه‌بدنی ناپدری این دختر هشت ساله منجر به شکستگی، سوختگی و عفونت زیادی در بدن وی شده است، افزود: هم‌اکنون این دختر هشت ساله در بیمارستان بستری است و تمام شرایط برای درمان وی فراهم است.

قادری ادامه داد: بهزیستی به طور جدی پیگیر درمان این کودک مجروح شده است به طوری که تیم پزشکی بسیار خوبی برای درمان وی در حال فعالیت هستند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران تصریح کرد: بعد از درمان دختر هشت ساله از بیمارستان، وی در مراکز بهزیستی نگهداری خواهد شد تا تکلیف نهایی خانواده این دختر مشخص شود.

طی هفته‌های گذشته دختر هشت ساله‌ای به علت تنبیه‌بدنی ناپدری‌اش به شدت مجروح شده و توسط اورژانس اجتماعی بهزیستی به بیمارستان منتقل شد که بعد از تحقیقات و بررسی‌های انجام شده مشخص شد ناپدری این دختر از اشرار و اراذل معروف تهران است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.