شهرزاد نیوز: رونمایی از منشور اخلاق پرستاری و تقدیر از چند پرستار نمونه در روز پرستار، با حضور رحیم مشایی، مشاور و رئیس دفتر احمدی نژاد، برگزار شد.

وی طی سخنانی، ضمن تبریک میلاد زینب و روز پرستار، پرستاری را “نماد عشق ورزیدن” نامید و گفت که در این حرفه باید “احساس نوع‌دوستی و انسان‌دوستی درعالی ترين مراتب” باشد و پرستاران برای اينكه بتوانند نقش روحيه‌آفرينی خود برای بيماران را به بهترين شكل ايفا كنند، بايد خودشان “فارغ از دغدغه‌های معمول زندگی و معيشت” باشند. به گفته وی، چنانچه پرستاران فارغ از دغدغه های اقتصادی و معيشتی باشند، به منبعی از انرژی مثبت برای روحيه دادن به بيماران تبديل خواهند شد. و تأکید کرد که دولت مسئوليت خود می داند كه از اين قشر پشتيبانی و حمايت كند.

رحیم مشایی در حالی از پشتیبانی و حمایت دولت از پرستاران سخن گفت که طبق گزارش رسانه ها، بیش از یک سال از وعده پرداخت مابه التفاوت ساعت کار پرستاران توسط احمدی نژاد گذشته و تا کنون جز کلمات زیبا چیزی عاید آنان نشده است.

گفتنی است که در این میان رحیم مشایی از ریاست دفتر احمدی نژاد برکنار شده و بقایی، همراه دیگر احمدی نژاد و رئیس سازمان میراث فرهنگی، با حفظ سمت، به این مقام گماشته شده است.

 • گفتگو با گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد

  این مصاحبه به شرح سرگذشت و فعالیت‌ها و مبارزات گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد می‌پردازد. گلر…
 • غربالگری و بهداشت باروری زنان

  عادت نمی‌کنیم!

  این نوشتار متأثر از بحث‌های اخیر در زمینه طرح غربالگری اجباری مادران باردار از عواقب اجرای…
 • انجام سقط جنین

  چگونگی انجام سقط جنین

  بیاموزیم که انتظار کشیدن برای فرزند می‌تواند به‌معنای سعادتی بزرگ باشد، اما همچنین ممکن اس…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان