تقدیر بی مایه از پرستاران نمونه!

0
193

شهرزاد نیوز: رونمایی از منشور اخلاق پرستاری و تقدیر از چند پرستار نمونه در روز پرستار، با حضور رحیم مشایی، مشاور و رئیس دفتر احمدی نژاد، برگزار شد.

وی طی سخنانی، ضمن تبریک میلاد زینب و روز پرستار، پرستاری را “نماد عشق ورزیدن” نامید و گفت که در این حرفه باید “احساس نوع‌دوستی و انسان‌دوستی درعالی ترین مراتب” باشد و پرستاران برای اینکه بتوانند نقش روحیه‌آفرینی خود برای بیماران را به بهترین شکل ایفا کنند، باید خودشان “فارغ از دغدغه‌های معمول زندگی و معیشت” باشند. به گفته وی، چنانچه پرستاران فارغ از دغدغه های اقتصادی و معیشتی باشند، به منبعی از انرژی مثبت برای روحیه دادن به بیماران تبدیل خواهند شد. و تأکید کرد که دولت مسئولیت خود می داند که از این قشر پشتیبانی و حمایت کند.

رحیم مشایی در حالی از پشتیبانی و حمایت دولت از پرستاران سخن گفت که طبق گزارش رسانه ها، بیش از یک سال از وعده پرداخت مابه التفاوت ساعت کار پرستاران توسط احمدی نژاد گذشته و تا کنون جز کلمات زیبا چیزی عاید آنان نشده است.

گفتنی است که در این میان رحیم مشایی از ریاست دفتر احمدی نژاد برکنار شده و بقایی، همراه دیگر احمدی نژاد و رئیس سازمان میراث فرهنگی، با حفظ سمت، به این مقام گماشته شده است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.