{{خبرگزاري بين المللي زنان}} : رئيس و سخنگوي فراکسيون زنان در رابطه با علت عدم تخصيص بودجه براي ارتقاء جايگاه زنان در بودجه سال 90 ديدار مي‌کنند.

به گزارش خبرگزاري زنان و به نقل از خانه ملت، لاله افتخاري از ديدار فراکسيون زنان با محمد مصطفي نجار وزير کشور در ظهر امروز خبر داد و گفت: در اين جلسه علت تخصيص نيافتن بودجه به امور مربوط به زنان و ارتقاي جايگاه زنان از جمله عفاف و حجاب را از وزير کشور جويا مي‌شويم.

نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين که در برنامه پنجم مجلس ارتقاي جايگاه زنان را تصويب کرده بود و بنا بر حضور زنان به عنوان مشاور دراستانداري‌ها بود، گفت: متاسفانه برا ي اجرايي شدن اين مصوبه هيچ بودجه‌اي در نظر گرفته نشده است.

عضو فراکسيون زنان با بيان اينکه براي رسيدگي به امور زنان 26 دستگاه مکلف شده‌اند که 24 دستگاه آن اجراي هستند، تصريح کرد: از جمله اين دستگاه‌‎ها، وزارت کشور و وزارت ارشاد هستند که در هيچ‌يک از اين دو وزارتخانه بودجه‌اي براي رسيدگي به امور زنان پيش بيني نشده است.

افتخاري يادآور شد: براي اجرايي شدن طرح عفاف و حجاب که از مهمترين مصوبات مجلس در برنامه پنجم بود هيچ بودجه‌اي در نظر گرفته نشده و وزير کشور بايد دراين مورد پاسخگو باشد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان