مهر: رئیس پلیس فرودگاههای کشور از دستگیری 399 قاچاقچی زن در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: 560کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور کشف و ضبط شده است.

سردار نبی الله حیدری از کشف 560 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: از این میزان موادمخدر 373 کیلو و 723 گرم آن را شیشه تشکیل می دهد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد افزایش کشف داشته است.

رئیس پلیس فرودگاههای کشور تصریح کرد: همچنین در طول این مدت سه کیلو و 864 گرم هروئین، 111 کیلو و 135 گرم تریاک، 39 کیلوگرم حشیش، دو کیلو و 659 گرم کریستال و پنج کیلو و 468 گرم کراک کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در طول این مدت سه هزار و 179 قاچاقچی موادمخدر توسط ماموران پلیس فرودگاه دستگیر شده اند گفت: 399 نفراز افراد دستگیر شده را زنان تشکیل می دهند.

سردار حیدری با اشاره به اینکه حمل موادمخدر به کشورهای آسیای شرقی و آسیای میانه، حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی یکی از دغدغه های اصلی پلیس است افزود: از ابتدای سال تا کنون، پلیس فرودگاههای کشور با بکارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته از قبیل دستکاه ایکس ری، بادی اسکنر توانسته اقدامات خوبی در کشف موادافیونی انجام دهد.

 • گفتگو با گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد

  این مصاحبه به شرح سرگذشت و فعالیت‌ها و مبارزات گلرخ قبادی از زنان مبارز کرد می‌پردازد. گلر…
 • غربالگری و بهداشت باروری زنان

  عادت نمی‌کنیم!

  این نوشتار متأثر از بحث‌های اخیر در زمینه طرح غربالگری اجباری مادران باردار از عواقب اجرای…
 • انجام سقط جنین

  چگونگی انجام سقط جنین

  بیاموزیم که انتظار کشیدن برای فرزند می‌تواند به‌معنای سعادتی بزرگ باشد، اما همچنین ممکن اس…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان