مهر: رئیس پلیس فرودگاههای کشور از دستگیری 399 قاچاقچی زن در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: 560کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور کشف و ضبط شده است.

سردار نبی الله حیدری از کشف 560 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: از این میزان موادمخدر 373 کیلو و 723 گرم آن را شیشه تشکیل می دهد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد افزایش کشف داشته است.

رئیس پلیس فرودگاههای کشور تصریح کرد: همچنین در طول این مدت سه کیلو و 864 گرم هروئین، 111 کیلو و 135 گرم تریاک، 39 کیلوگرم حشیش، دو کیلو و 659 گرم کریستال و پنج کیلو و 468 گرم کراک کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در طول این مدت سه هزار و 179 قاچاقچی موادمخدر توسط ماموران پلیس فرودگاه دستگیر شده اند گفت: 399 نفراز افراد دستگیر شده را زنان تشکیل می دهند.

سردار حیدری با اشاره به اینکه حمل موادمخدر به کشورهای آسیای شرقی و آسیای میانه، حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی یکی از دغدغه های اصلی پلیس است افزود: از ابتدای سال تا کنون، پلیس فرودگاههای کشور با بکارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته از قبیل دستکاه ایکس ری، بادی اسکنر توانسته اقدامات خوبی در کشف موادافیونی انجام دهد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان