خبرگزاري بین المللی زنان “ا[یونا->http://www.iwna.ir/ejtemaee/entezami/3431.html]” : فرمانده تهران بزرگ اعلام كرد: پليس آماده است كمتر از يك هفته زنان خياباني را از سطح شهر جمع‌آوري كند.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه چرا زنان خياباني را جمع‌آوري نمي‌كنيد، اظهار داشت: پليس در اين زمينه آمادگي لازم دارد و مي‌تواند ظرف مدت يك هفته همه زنان خياباني را كه به صورت علني مرتكب جرم مي‌شوند نه آنانكه به صورت پنهان و اينترنتي اقدام مي‌كنند جمع آوري كند به شرط آنكه دستگاهي مسئوليت اين زنان برعهده بگيرد.

وي در ادامه افزود: سازمانهاي مردم‌نهاد در اين ارتباط مي‌توانند فعاليت كرده و در اين زمينه با برخي سازمانهاي مردم‌نهاد و موسسات خيريه جلساتي را برگزار كرده ايم.

سردار ساجدي‌نيا گفت: اين زنان اگر مرتكب خلافي شوند مجرم هستند اما در حال حاضر موضوع زنان خياباني يك مشكل اجتماعي است و بايد به اين ناهنجاري اجتماعي به شكل خود نگاه كرد.

{{استقرارافسران زن دركلانتري‌هاي پايتخت}}

به گزارش خبرگزاری زنان “[ایونا->http://www.iwna.ir/ejtemaee/entezami/3454.html]” ، سردار حسين ساجدي‌نيا روز چهارشنبه در حاشيه مراسم افتتاح پليس «110» موتورسوار با اعلام اين‌كه بيش از 11 سال از راه‌اندازي پليس 110 در نيروي انتظامي مي‌گذرد، اضافه كرد: تلاش ما بر اين بوده است كه خدمات‌رساني بهتري در اين مجموعه داشته باشيم و در سال جاري نيز به منظور رسيدن به استانداردهاي بين‌المللي براي خدمت‌رساني به مردم و افزايش سرعت در زمان حضور عوامل «110» موضوع موتور سواران پليس «110» را در دستور كار قرار داديم.

وي خاطر نشان كرد: بكارگيري گشت موتورسوار در پليس «110» چهار ماه به صورت آزمايشي در پايتخت انجام شد، به طوري كه زمان حضور ماموران پليس كه در گذشته 17 دقيقه بود، در حال حاضر به كمتر از هفت دقيقه رسيده است.
فرمانده انتظامي تهران بزرگ، اضافه كرد: زمان حضور پليس در 40 درصد از تماس‌ها كمتر از 10 دقيقه است، البته در برخي از مواقع به دليل پيك ترافيك در تهران زمان حضور پليس در سر صحنه به 15 دقيقه مي‌رسد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان