ایسنا: رییس دانشگاه آزاد گفت: باید ضمن پایبندی به اصول آزاداندیشی و رعایت همه‌ی جوانب، به تدریج به سمت دانشکده‌ها و کلاس‌های تک جنسیتی حرکت کنیم.

به گزارش ایسنا فرهاد دانشجو در قزوین، بیان کرد: باید به سوی تجاری سازی علم حرکت کنیم؛‌ با این کار ضمن پاسخ به نیازهای کشور، زمینه‌ تبدیل دانش به ثروت بیش از پیش فراهم خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه رعایت حجاب در تمام سطوح دانشگاه آزاد از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: متاسفانه در گذشته آن طور که شایسته است به این مساله پرداخته نشده است؛ از آن‌جا که این دانشگاه با کلمه‌ “اسلامی” همراه است، وضعیت حجاب و عفاف در فضای دانشگاه‌ها باید از سطح عمومی جامعه بالاتر باشد و برای رسیدن به این مهم همگی باید نهایت سعی و تلاش خود را انجام دهیم.
 

وی خاطرنشان کرد: ما دارای عقاید و باورهای دینی و اسلامی هستیم، بنابراین باید ضمن پایبندی به اصول آزاداندیشی و رعایت همه‌ی جوانب، به تدریج به سمت دانشکده‌ها و کلاس‌های تک جنسیتی حرکت کنیم. در این راه باید اجازه دهیم تا هر واحد آزادانه تصمیم‌گیری کند، اما وقتی ما پتانسیل و ظرفیت تشکیل کلاس‌های تک جنسیتی را داریم، چرا این کار را انجام ندهیم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان