ایران وایر: یکی از خانم های کارمند شهرداری منطقه ۱۳ تهران عصر سه شنبه در پی اختلاف با مدیر خود، مقابل چشم سایر همکارانش دست به خودکشی زد.
برخی منابع آگاه در شهرداری منطقه ۱۳ به باشگاه خبرنگاران جوان گفته اند: «این خانم به نام “ه” ساعت ۱۹و۳۰ دقیقه سه شنبه پس از این که از اتاق مدیرش بیرون آمد،‌ از طبقه دوم ساختمان مجتمع ورزشی کوثر خودش را به پایین پرتاب کرد.
به گفته این منابع غیر رسمی، زن جوان که شوهرش نیز در شهرداری تهران فعالیت می‌کند، به دلیل مشکلات کاری دست به این اقدام هولناک زده است.
اما روابط عمومی شهرداری منطقه در مورد این حادثه توضیح داده است:«شهرداری منطقه ۱۳ ضمن ابراز تاسف فراوان از حادثه پیش امده، به اطلاع می رساند روز سه شنبه، مورخ ۱۱ اسفند ماه سال جاری، پس از اتمام ساعت اداری، یکی از پرسنل شرکتی این منطقه پس از مراجعه به محل کار خود واقع در مجتمع ورزشی کوثر، اقدام به پرت کردن خود از پنجره سرویس بهداشتی واقع در طبقه دوم به خیابان نموده است. او با حضور به موقع نگهبان و اورژانس در حالی که ضربه منجر به فوتی به وی وارد نشده بود، به بیمارستان منتقل شده است.»
در این اطلاعیه آمده است:«بر اساس شواهد موجود، وی در بیمارستان به هوش بوده و طبق اظهار شاهدان و همسر وی، پس از دو ساعت بستری شدن، بر اثر ایست قلبی فوت کرده است. لازم به ذکر است پیرامون شایعات منتشر شده که  اقدام وی پس از اخراج از منطقه بوده، به اطلاع می رساند که به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته و ایشان از محل کار اخراج نشده اند و موضوع فوق تکذیب می شود. »
بنابرگزارش مهر، همسر وی که او نیز در شهرداری مشغول به کار است، پس از این حادثه، با حضور در کلانتری اعلام کرده است شکایتی از شهرداری ندارد .
این گزارش می افزاید:« اطلاعات موجود حاکی از آن است که ایشان صبح روز وقوع حادثه با سرپرست قسمتی که در آن فعالیت می کرده، دچار اختلاف نظر می شود که درنهایت مدیر آن قسمت به دلیل این که تنش موجود از بین برود، تصمیم می گیرد وی را به قسمت دیگری منتقل کند؛ امری که توسط برخی رسانه ها تعبیر به اخراج شده است.»

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان