ایسنا: مشاور امور بانوان استانداری تهران، گفت: هر یک از مشاوران امور بانوان فرمانداری‌های استان تهران باید اولویت‌های مسائل زنان، ظرفیت‌ها و مشکلات خاص شهرستان را دسته بندی کند تا در قالب بانک اطلاعاتی مورد ارزیبابی قرار گرفته و پس از آن برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌ها و رفع مشکلات انجام شود.

به گزارش سرویس «زنان» ایسنا، زهرا ساعی با اشاره به تشکیل جلسه ویژه با حضور مشاوران امور بانوان فرمانداری‌های استان تهران، افزود: دراین جلسه تعیین اولویت‌های کاری سال 93 همراه با عملکرد یک ماهه دفاتر امور بانوان فرمانداری‌ها مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: دراین جلسه هر یک از مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها گزارش عملکرد و نقاط ضعف و قوت حوزه مسئولیت خود را عنوان کرده و خواستار تامین نیروی انسانی و تخصیص اعتبار برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی دولت در این بخش شدند.

مشاور امور بانوان استانداری تهران با بیان اینکه دراین جلسه مقرر شد هر یک از مشاوران امور بانوان فرمانداری‌های استان تهران بانک اطلاعاتی مسائل زنان و بانوان شهرستان خود را تهیه و ارائه کنند، گفت: دراین گزارش اولویت‌های مسائل زنان، ظرفیت‌ها و مشکلات خاص شهرستان دسته بندی شده تا در قالب بانک اطلاعاتی مورد ارزبابی قرار گرفته و پس از آن برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌ها و رفع مشکلات انجام شود.

زهرا ساعی موضوع اشتغال زنان، اجرای طرح عفاف و حجاب، جمعیت و مسائل مربوط به زنان خود سرپرست و بد سرپرست را در دستور کار دفتر اموربانوان استانداری تهران دانست و گفت: از مشاوران بانوان فرمانداری‌ها خواسته شد تا در کارگروه‌های شورای مشورتی امور زنان استان تهران شرکت کرده تا از این طریق بتوانند ماکت کوچکی از این شورا و کارگروه‌ها را در سطح شهرستان خود اجرا کنند.

رئیس دفتر امور زنان استانداری تهران اظهار داشت: دراین جلسه با توجه به شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر فرهنگ و اقتصاد مقاومتی ارتباط دفاتر امور زنان فرمانداری‌ها با مراکزعلمی و دانشگاهی، همکاری با سایر نهادها، همکاری با سازمانهای مردم نهاد، همکاری با رسانه‌های گروهی و مکتوب و مجازی، همکاری با مدارس و ایجاد بانک اطلاعات زنان موفق شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تیترخوان زنان